Hakkımızda

 HakkımızdaBizler uzun zamandır fotoğrafla ve panoramik fotoğrafçılıkla uğraşmaktayız. Hobi olarak sürdürdüğümüz bu çalışmalarımızı 2009 yılının başlarında ticari bir uğraş haline getirmeye karar verdik.  istanbulda  başladığımız çalışmalarımızda devam ettik.  Gelinlik.com takvim.com dugunsalonu.com ile birlikte www.istanbulsanaltur.com çalışmasını geliştirdik.

Bugün Türkiye’de istanbul Bölgesi başta olmak üzere Ankara, İzmir,  gibi illerde sanal tur çalışmalarına imza attık.

Profesyonel ekipmanlarımız ve uzman ekibimizle Türkiye’nin her yerinde sanal tur çalışmaları yapmaktayız.

Sanal tur istanbul olarak biz, içi içine sığmayan, hep bir yenilik içinde hep bir değişim peşinde olan bir ekibiz. İstiyoruz ki yaptığımız işler de bizleri yansıtsın. Eminiz ki, bu konuda çoğu müşterimize sunduğumuz ve onlara uyguladığımız yeni projeler ile bunu da gösterdik.

Biz yaptığımız işi seviyoruz, biz bu işi iyi yaparız, yaparken keyif alırız çünkü biz internet çağının gençleriyiz. Peki, etrafınızda işlerinizi yaptıracağınız onlarca firma varken neden Sanal tur istanbul?

İşte size beş neden :

1. Sizi dinler, ihtiyaçlarınıza cevap verecek çözümler üretiriz.

Takdir edersiniz ki, yaptığınız işlerden sizin kadar anlamamız mümkün olmuyor ve olmayacak hiç bir zaman. Bu yüzden biz geliriz bir çayınızı kahvenizi içeriz, iş ortamınızı ve yaptığınız işi tanımaya çalışırız. Bu, bizim sizin ve ihtiyaçlarınızı daha iyi anlamamıza ve dolayısıyla da daha iyi çözümler üretmemize yardımcı oluyor.

2. Size iş yapmayız, sizinle iş yaparız.

Dar bir pencereden bakarsak, siz işveren biz de işi yapan taraf oluyoruz. Ama biz her gerçekleştirdiğimiz projede, bu kalıpları yıkıp sizinle iş arkadaşı olmayı tercih ediyoruz. Biliyoruz ki, biz ne kadar kendimizi sizin firmanızdan hissedersek, o işi o kadar sahipleniriz ve o kadar güzel sonuçlar çıkarırız. Çünkü sizin başarınız, bizim başarımızdır.

3. Ulaşılmaz değiliz.

Çoğu defa başımıza gelmiştir. Genelde projelerimizin ilk sahfalarında müşterilerimiz de en az bizler kadar heyecanlı oluyorlar. O kadar heyecanlı oluyorlar ki, gece yattıklarında bile bazı zamanlar akıllarına geliştirmekte olduğumuz projeler hakkında yeni fikirler geliyor ve arayıp bize bu fikirlerini söylemek istiyorlar. Biz her zaman diyoruz, geceleri çalışan bir yapımız olduğundan günün 24 saati bizi arayabilirsiniz. (Mesela bu yazı şu anda yazılırken saatlerimiz 04:48’i gösteriyor.

4. Eğlenen bir ekibiz.

Öncelikle, yaptığımız işten gerçek anlamda keyif alan bir ekibiz. Zaten takdir edersiniz ki, keyif almıyor olsak, bilgisayar başında bu kadar saat, gözlerimiz kanlanıncaya, göbeklerimiz yağ bağlayıncaya kadar çalışamazdık. Eğlenerek çalışıyoruz, çalışırken de eğleniyoruz haliyle. Ünlü yazar Jack Foster’ın da dediği gibi “ En iyi fikirler en çok eğlenen takımdan çıkardı. Asık suratlılar ve çatık kaşlılar ise nadiren iyi fikirlerle gelirlerdi. İyi fikir üretebildikleri için mi bu denli keyifliydiler; yoksa keyifli oldukları için mi iyi fikir üretiyorlardı? Hiç şüphe yok ki, doğru olan ikincisi. ”

5. İşler biter, iş ilişkimiz bitmez.

Biliyoruz ki, gün gelir biz size işlerinizi teslim ederiz ve sizin yüzünüzde bizim için alacağımız paradan çok daha önemli olan “Olmuş bu iş, bu çocuklar yapmış bu işi helal olsun” ifadesini görürüz. O andan sonra biliriz ki “Satışla bitmeyen dostluk” diye bir tabir vardı ya halk arasında, işte onu yaşayacağız sizinle. Hem teknik olarak hem de iş ilişkisi bakımından çok daha uzun süre görüşeceğiz, çok telefon konuşmaları yapacağız daha ve bundan kesinlikle sıkılıp “Öff, iş bitti paramızı aldık daha ne arıyor ki hala?” tarzında bir tutum sergilemeyeceğiz.

www.sanalturistanbul.com